wz

TRI SPORT ČEKO SOKOLOV

Zavodu miru 1855, 356 01 Sokolov, tel: 00420 352 627 025

e-mail :

jdtriatlon@centrum.cz

mob: 00420 777 610 023

Hlavní stránka

 

Propozice 2004

 Vítězové

Fotogalerie

2005

2003

 

SPONZOŘI

Vodní nádrž Michal Sokolov

2004

VÝSLEDKY

 

11.ROČNÍKU

 

VELKÉ CENY SOKOLOVA

 

Napsali o nás MF DNES - 7.července 2004

 

Poř. Jméno Roč. Klub Kat. Plavání Kolo Běh Cíl Ztráta
Muži - celkové pořadí
1. BRYNDA Jaroslav  77 LABE TRI CLUB MEL 10:14,1 42:49,6 16:00,2 09:03,9  
2. FLOREK Marcin  83 POL M20 10:08,4 43:25,0 16:02,6 09:36,0 00:32,1
3. SZOTOWSKI Filip  84 POL M20 10:07,7 43:26,3 16:03,4 09:37,4 00:33,5

Muži 20 - 29 let
1. FLOREK Marcin  83 POL M20 10:08,4 43:25,0 16:02,6 09:36,0  
2. SZOTOWSKI Filip  84 POL M20 10:07,7 43:26,3 16:03,4 09:37,4 00:01,4
3. ČARŇANSKÝ Ondřej  81 TSK Praha M20 11:21,5 44:28,3 17:06,6 12:56,4 03:20,4

Muži 30 - 39 let
1. ZEMAN Zbyšek  69 TTK Slavia VŠ Plzeň M30 10:20,7 43:17,6 19:03,8 12:42,1  
2. GLASER Václav  70 FORT SMC M30 11:13,6 44:10,4 18:44,6 14:08,6 01:26,5
3. MELLER Petr  73 SK TT Chodová Planá M30 13:16,5 43:18,9 17:49,1 14:24,5 01:42,4

Muži 40 - 49 let
1. HROMEK Vladimír  55 TT LOKO Beroun M40 10:55,1 46:53,9 17:40,3 15:29,3  
2. POLÍVKA Petr  63 SK SPORTPRESTIŽ M40 13:06,9 46:45,5 19:38,9 19:31,3 04:02,0
3. ŠEBEK Jindřich  56 FORT SMC M40 14:16,7 47:11,5 18:15,8 19:44,0 04:14,7

Muži 50 let a více
1. OKLEŠTEK Hynek  54 SK TT KOVOSVIT M50 12:37,5 45:15,5 18:16,9 16:09,9  
2. KAŇA Miroslav  53 TK DUKO Rýmařov M50 14:57,7 47:57,1 17:50,5 20:45,3 04:35,4
3. MATOUŠ Petr  49 TT Tálín M50 15:20,0 47:37,3 18:12,1 21:09,4 04:59,5

Ženy - celkové pořadí
1. VODIČKOVÁ Radka  84 TJ Bižuterie Jablonec ZEL23 11:04,0 49:10,5 18:38,1 18:52,6  
2. KOLIBÍKOVÁ Šárka  85 SK TT KOVOSVIT Z6 11:32,0 53:23,2 20:12,8 25:08,0 06:15,4
3. ŠIRŮČKOVÁ LOSKOTOVÁ D 76 LABE TRI CLUB Z20 14:20,0 51:03,1 19:58,7 25:21,8 06:29,2

Ženy 20 - 29 let
1. ŠIRŮČKOVÁ LOSKOTOVÁ D 76 LABE TRI CLUB Z20 14:20,0 51:03,1 19:58,7 25:21,8  
2. KADLECOVÁ Kateřina  84 LABE TRI CLUB Z20 13:27,3 54:59,7 21:14,8 29:41,8 04:20,0
3. ŠOBÁŇOVÁ Marie  79 VŠTJ MEDICINA Praha Z20 15:32,7 56:12,1 22:15,7 34:00,5 08:38,7

Ženy 30 - 39 let
1. KUBÍČKOVÁ Blanka  73 TSK Praha Z30 14:34,4 57:05,6 21:04,1 32:44,1  
2. ŠKODOVÁ Renata  74 ČEKO Sokolov Z30 18:59,5 53:38,5 24:24,2 37:02,2 04:18,1
3. KREJSOVÁ Lenka  67 ACES team K.Vary Z30 14:27,8 13:52,6 29:14,9 57:35,3 24:51,2

Junioři
1. FRANCKE Michal  86 TJ Bižuterie Jabl. M6 10:20,1 43:16,3 17:05,1 10:41,5  
2. STEHLÍK Pavel  85 SK SPORTPRESTIŽ M6 10:27,5 43:09,4 17:10,4 10:47,3 00:05,8
3. POSPÍCHAL Zbyněk  86 OLYMPO TEAM M6 10:22,1 43:15,3 17:31,1 11:08,5 00:27,0

Juniorky
1. KOLIBÍKOVÁ Šárka  85 SK TT KOVOSVIT Z6 11:32,0 53:23,2 20:12,8 25:08,0  
2. KOLIBÍKOVÁ Eliška  85 SK TT KOVOSVIT Z6 11:37,0 55:15,1 22:43,9 29:36,0 04:28,0
3. FISCHEROVÁ Antonie  86 SK SPORTPRESTIŽ Z6 11:37,6 57:02,8 23:04,2 31:44,6 06:36,6

Dorostenci
1. KROUPA Tomáš  87 OLYMPO TEAM M7 10:25,8 44:16,2 17:50,2 12:32,2  
2. RYBÁČEK Miroslav  87 RUDY PROJECT Louny M7 10:37,4 44:06,6 19:13,2 13:57,2 01:25,0
3. KADLEC Jakub  87 LABE TRI CLUB M7 11:03,5 44:23,6 20:00,6 15:27,7 02:55,5

Dorostenky
1. HOŘEJŠÍ Věra  88 SK TT KOVOSVIT Z7 11:52,8 52:49,8 21:11,5 25:54,1  
2. LITOŠOVÁ Daniela  88 Tri Ski H.Počernice Z7 13:03,1 52:31,0 21:43,2 27:17,3 01:23,2
3. ZAJÍČKOVÁ Lenka  87 SK TT KOVOSVIT Z7 11:47,1 54:45,3 22:05,8 28:38,2 02:44,1


HLAVNÍ SPONZOŘI :

Hlavní sponzoři : Městský úřad Sokolov, Krajský úřad Karlovy Vary, Sokolovská uhelná a.s., AZUS Březová spol. s.r.o., Eastmann Chemické závody Sokolov a.s., HSF spol. s.r.o., Systém Net spol. s.r.o., Liapor Vintířov, Auto Brožovský, IPM Stars, s.r.o., Elektro Kleiner, Chemopetrol Pentar, Komerční Banka a.s., Recys-Mach, CALIBRA, SSŽ Karlovy Vary, ARGO Bohemia, Kartonáže J.B., Bohemia Tour, VOSS, Foto Fuchs, DANY Trans, CINK vodní elektrárny a turbíny, Studio Comprex Jiří Gvarda, Sokolovské strojírny, STEIN pracovní oděvy J.Lepič, Horna


Na akci také přispěli :

VADU plus, Makar, Maso V.Dobřemysl, JD - Kofroň, Jan Vlášek, Lasting Sport, Restaurace "Pod Kaštanem", INKRUSTASERVIS K.Benda, ELLE kožená galanterie, PLAS, Žaluzie Bošek, ESTA, Petko Petkov Ovoce a zelenina, Lovecké zbraně, střelivo - Karel Voves, RK EKONOM David Matějíček, Prima Beton spol. s.r.o.

 


 

sysa04

WebZdarma.Cz - 50 MB prostoru + vyber z 15 domen !

NAVRCHOLU.cz

Seznam

Centrum